O nás

Realizujeme fotovoltaické elektrárny od jejich návrhu až po servis a údržbu.

 

 

 

Naše kořeny Fotovolt system s.r.o.

Naše kořeny

Na počátku všeho byla fascinace tím, že elektřinu lze získávat jen z dopadajícího slunečního záření, bez spalování čehokoli, potichu a v místě spotřeby. A to i na běžném rodinném domě či firemní střeše. Na podzim roku 2009 oslovil kvalifikovaný elektrotechnik Jiří Pecen svého bratra Václava Pecna, který si poradí snad s každým mechanickým úkolem, zda by se s ním pustil do společného podnikání.

Přepočítávání megawatthodin elektřiny vyrobené z fotovoltaiky na vagóny uhlí, které není potřeba spálit v elektrárně, tak záhy vyústilo v založení firmy Fotovolt system s.r.o.

 

 

Naše hodnoty Fotovolt system s.r.o.

Naše hodnoty

V divokých dobách solárního boomu jsme se rozhodli nejít cestou mnohých zlatokopů, kteří vydělali spoustu peněz na několika projektech nevalné kvality a z trhu rychle zmizeli. Naopak jsme vsadili na kvalitu od projektu, přes materiál a provedení až po servis, údržbu a podporu při vyplňování výkazů, danění , recyklaci atd.

Proto jsme hned na počátku vstoupili do partnerství s německou firmou IBC SOLAR AG, která se věnuje fotovoltaice od 80.let minulého století. Přežili jsme dlouhé období úplného stop-stavu i totální nepodpory postupného rozumného rozvoje obnovitelných zdrojů díky montážím v zahraničí.

 

 

Rosteme Fotovolt system s.r.o.

Rosteme

Obnovená podpora fotovoltaiky a zejména zájem občanů i firem o investice, které dávají smysl a svobodu, nám umožňují vrátit se naplno k tomu, co umíme. Rozšířili jsme řady našich projektantů, kvalifikovaných montérů i dotačních specialistů. Do týmu jednatelů přibyl zástupce mladé generace rodiny Pecnů, který přináší nové myšlenky, odvahu růst a neutuchající energii.

S množstvím instalací ale nepolevuje naše úsilí udržet si vysoký standard kvality. Naopak stále stavíme na tom, že kvalita, individuální přístup ke každému jednotlivému projektu a bohaté zkušenosti nás odlišují od nově vznikající početné konkurence.

 

 

 

Proč fotovoltaiku od nás?

Realizujeme fotovoltaické elektrárny od jejich návrhu až po servis a údržbu.

Kvalita

Zakládáme si na kvalitě komponent i instalace, tak aby fotovoltaika sloužila dlouhá léta.

 

Na klíč

Navrhneme sestavu podle vašich potřeb a postaráme se o vše od A do Z.

Dotace

Dotace pro domy i firmy vyřídíme za Vás. Máme 100% úspěšnost žádostí.

Servis

Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelé revize i údržbu, záruční i pozáruční servis. 

Fér přístup

Na čem se dohodneme, to platí. Termíny vždy dodržíme a máme rozumné zálohy.